Šių metų balandžio 14 dieną mūsų mokykla sulaukė 16 svečių – 9-10- ir 12 kl. mokinių iš Molėtų gimnazijos, kuriuos lydėjo pavaduotoja ugdymui Valerija Mateikienė ir karjeros koordinatorė Gintarė Meilūnaitė. Šį renginį organizavo mūsų mokyklos karjeros koordinatorė Regina Dikinienė. Norėdami, kad visur vyktų aktyvi veikla, ir kad mokiniai galėtų geriau susipažinti su mūsų mokyklos aplinka, praktine mokymo baze ir ruošiamomis profesijomis, svečius padalinome į 3 grupeles. Vaikinai, kartu su pavaduotoju praktiniam mokymui S.Skebu vyko į dirbtuves, kur jie susipažino su biodujų jėgainės veikimo principais, apžiūrėjo praktinio mokymo bazę, stalių dirbtuves, šaltkalvystės, suvirinimo kabinetus, augalininkystės tyrimų laboratoriją, galėjo pavažinėti su vienu iš moderniausių traktorių. Mokykloje profesijos mokytojas V. Limba juos supažindino su automobilių laboratorija, papasakojo apie automechaniko profesiją. Merginos labiau domėjosi apskaitininko – kasininko bei virėjo – barmeno profesijomis. Kartu su 3 kurso virėja barmene Rimante Giliene, bei I kurso padavėjais barmenais Gintare Karčiauskaite, Svajūnu Viničenko, bei mokytoja Jolita Michnevičiene merginos mokėsi gaminti tokias gardžias kavas kaip „karališka“, „Latte Macchiato“, „Capuccino“, pienišką kokteilį „Apelsinuką“. Kita grupelė su maisto ruošimo mokytoja Dalia Žygeliene ir II kurso virėjais barmenais, besiruošiančiais technologijos egzaminui, kepė skanią picą. Te, kurie domėjosi apskaitininko- kasininko profesija, galėjo, mokomi profesijos mokytojos Ramunės Dragūnienės, padirbėti su kasos aparatais. Grupelės, kiek įmanoma, keitėsi vietomis, kad visi galėtų pajusti vienos ar kitos profesijos skonį. Mokyklos direktorius Vladas Pusvaškis papasakojo apie profesinio mokymo perspektyvas, mokyklos ateities vystymosi gaires. Apibendrinant šį naudingą susitikimą, svečiams buvo parodytas filmukas apie mūsų mokykloje ruošiamas profesijas. Tikimės daugiau tokių abipusiškai naudingų susitikimų ateityje; svečiai visuomet laukiami.

L.Pacevičienė


Category: Svečiai , Tavo karjera