Futbolo diena mūsų mokykloje jau tampa tradicine švente. Šiais metais pasivaržyti, šiai progai skirtame renginyje, pasikvietėme svečius iš mūsų mokyklos Anykščių filialo.

Kaip ir įprastai, varžybose komandos rungtyniavo įvairiose tradicinėse ir netradicinėse futbolo rungtyse. Išbandė savo taiklumą, žaidė salės futbolą su itin dideliu bei mažu kamuoliais. Žinoma turėjo progą sužaisti tradicinį salės futbolo mačą. Ypač rezultatyvios įvarčiais buvo stalo futbolo varžybos! Visą laiką pirmavę “alantiškiai” nusileido teorinių žinių apie futbolą patikrinime.

Minimaliu rezultatu 16:17 Futbolo dienos 2019 nugalėtojais tapo svečių komanda „Tiesiog Anykščiai“.

Nugalėtojams ir prizininkams (komandai „Barakiniai“) buvo įteiktos taurės, padėkos bei saldžiosios dovanos. Taip pat komandos gavo po futbolo kamuolį (tobulinti įgūdžiams) ir  varžybų įkarščiui numalšinti – antistresinius futbolo kamuoliukus.

Dėkojame dalyviams už smagią popietę, maisto ruošimo mokytojoms bei mokiniams už saldžiąsias dovanas. O žiūrovams už aktyvų komandų palaikymą!

Renginį organizavo mokytojos metodininkės Lina ir Arūnė.

 


Category: Anykščių filialas , Renginiai , Sportas