2015 m. gruodžio 11 d. Raudondvaryje, Kauno r. vyko konkurso „Geriausi kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų profesijos mokytojai“ baigiamasis renginys-konferencija.

Konkursą organizavo Žemės ūkio ministerija, ŽŪM programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras, Kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų asociacija. Konkursui buvo pateiktos 24 kandidatų paraiškos iš 19 institucijų. Konkurse dalyvavo žemės ūkio, technologijos ir verslo mokyklų, profesinio rengimo centrų, kitų kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų profesijos mokytojai.

Mūsų mokyklos vyr .profesijos mokytoja Mildutė Skebienė srityje „Žemės ūkio gamyba, kaimo verslai, apželdinimas, aplinkotvarka, miškininkystė, žuvininkystė, kaimo turizmas“ tapo nugalėtoja.

Srities „Agroservisas ir technikos priežiūra“ nugalėtoja tapo PanevėžioPRC profesijos mokytoja, srities „maisto produktų gamyba, maisto technologijos“ apdovanota Kuršėnų PM profesijos mokytoja.

Nugalėtojus ir visus profesijos mokytojus, kurie pateikė paraiškas dalyvauti konkurse sveikino LR žemės ūkio viceministras Vilius Martusevičius, programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro direktorė Lina Gumbrevičienė, centro direktoriaus pavaduotojas Alvydas Grigaliūnas, Kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų asociacijos prezidentas Liudas Jonaitis.

Sveikiname Mildutę Skebienę ir džiaugiamės, kad mūsų mokykloje dirba kompetentingi, darbštūs ir kūrybingi profesijos mokytojai. Prieš dvejus metus šiame konkurse pagal sritį „Maisto produktų gamyba, maisto technologijos“ buvo apdovanota mūsų mokyklos profesijos mokytoja metodininkė Dalia Žygelienė.


Category: Kelionės, išvykos , Konkursai