Sausio 28 dieną Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje vyko respublikinis profesinių mokyklų mokinių ekonomikos ir verslo žinių, profesinio meistriškumo konkursas „Verslo žinios karjeros sėkmei 3“. Mūsų mokyklą atstovavo Paulius Vitkūnas (Padavėjas-barmenas, I kursas) ir Deividas Gaigalas (Žemės ūkio gamybos verslo darbuojas, I kursas). Mokinius lydėjo ekonomikos ir verslo pagrindų dėstytojas Vakaris Atkočiūnas.
Išklausę Biržų rajono mero Valdemaro Valkiūno sveikinimo žodžius, mokiniai pradėjo atlikinėti individualias konkurso užduotis. Tuo tarpu dėstytojai klausė “Swedbank” banko atstovo paskaitos apie makroekonominę padėtį Lietuvoje ir pasaulyje.

Atlikę individualias užduotys, mokiniai ėmėsi kūrybinės užduoties užduoties, kurią atliko grupėse. Dėstytojai tuo metu dalyvavo “Aviva” draudimo ir pensijų kaupimo bendrovės atstovės finansinio raštingumo mokymuose.
Po intensyvių konkurso veiklų, mokiniai ir dėstytojai nekantraudami laukė konkurso rezultatų aptarimo ir nugalėtojų apdovanojimų. Konkurso dalyvių užduotis tikrino nešališka darbdavių atstovų komisija, o dalyvius pasveikinti ir nugalėtojus apdovanoti atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys Aleksandras Zeltinis.

Mūsų mokyklos mokinys Deividas Gaigalas sėkmingai įveikė konkurso užduotis ir užėmė pirmąją vietą konkurse. Sveikiname Deividą su puikiu pasiekimu ir džiaugiamės, kad turime tokių gabių mokinių.
Nuotraukos – Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus.


Category: Kelionės, išvykos , Konkursai , Tavo karjera , Verslas