Lapkričio 17 d. vyko Mechanikos ir metalo darbų, elektros ir energijos metodinės komisijos narių posėdis „Pažangių mokymo formų taikymas bei modulinių programų įgyvendinimas profesiniame mokyme“ mūsų mokyklos Žemės ūkio sektoriniame praktinio mokymo centre. Komisijos nariai galėjo susipažinti su Alternatyvios energijos šaltiniais ir jų panaudojimo galimybėmis ir VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos biodujų jėgainės panaudojimu. Šios komisijos narė yra mūsų mokyklos vyr. profesijos mokytoja Dalia Grabauskienė. Dalyvavo kitų mokyklos komisijos nariai: Jonavos politechnikos mokyklos – Romas Montvilas, Kaišiadorių TVM – Vytautas Čėsna, Kauno technikos PMC – Dalia Juronienė, VšĮ Vilniaus Jeruzalės DRMC – Vytautas Petrokas, VšĮ Panevėžio PRC – Julius Mikelinskas, Alfonsas Samulionis ir šios komisijos pirmininkas Kazimieras Tautvaišas.


Category: Paskaitos, seminarai , Renginiai , Transportas