Europos profesinių gebėjimų savaitė – kas tai? Tai Europos Komisijos iniciatyva, kuria siekiama, kad profesinis rengimas ir mokymas (PRM), padedantis įgyti kokybiškų įgūdžių ir susirasti darbą, būtų patrauklesnis, tuo tikslu organizuojant įvairius renginius vietos, regioniniu ir nacionaliniu lygmeniu visoje Europoje.  Europos profesinių gebėjimų savaitė oficialiai prasidės atidarymo iškilmėmis gruodžio 5 d. Briuselyje, Europos profesinių gebėjimų savaitės uždarymo metu, gruodžio 9 d., Briuselyje įvyks apdovanojimų ceremonija.

Kas dalyvauja?  Europos profesinių gebėjimų savaitė atvira visoms organizacijoms 28 ES valstybėse narėse, Europos laisvosios prekybos asociacijos narėse (Norvegijoje, Islandijoje, Lichtenšteine ir Šveicarijoje) arba šalyse kandidatėse. Tai unikali galimybė bendrauti su visuomene ir didinti profesinio rengimo ir mokymo žinomumą savo bendruomenėje bei visoje Europoje.

MŪSŲ MOKYKLA TAIP PAT DALYVAUJA! Gruodžio 7 d.,  vyks seminaras “Išmintingas pasirinkimas – įsidarbinimo galimybė”. Atrask savo talentą! 

Mūsų mokyklos seminarą galite rasti Europos žemėlapyje:

Alantos TVM

Daugiau apie Europos profesinių gebėjimų savaitę

Atrask savo talentą!


Category: Paskaitos, seminarai , Projektai , Tavo karjera