2016 m. gruodžio 6 d. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Padavėjas ir barmenas 2016“. Konkurse dalyvavo 18 mokinių iš 17 profesinio mokymo įstaigų: Joniškio žemės ūkio mokyklos, Jonavos politechnikos mokyklos, Švenčionių profesinio rengimo centro, VšĮ Kelmės profesinio rengimo centro, Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos, Šiaulių profesinio rengimo centro, Tauragės profesinio rengimo centro, Alytaus profesinio rengimo centro, VšĮ Alantos technologijų ir verslo mokyklos, Marijampolės profesinio rengimo centro, Varėnos technologijų ir verslo mokyklos, Kėdainių profesinio rengimo centro, Klaipėdos turizmo mokyklos, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos.

Mūsų mokyklą atstovavo padavėjo ir barmeno spec. II kurso mokinys Paulius Vitkūnas. Mokinį konkursui ruošė profesijos mokytoja  metodininkė Gintarė Jakimonytė.

Mokiniai dirbo komandomis. Komandas sudarė 2 mokiniai, kuriuos komisijos nariai atrinko burtų keliu. Konkurse dalyvavo devynios komandos.

I-os vietos laimėtojais tapo Marius Puipius (Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras) ir Matas Radzevičius (Marijampolės profesinio rengimo centras),

II-os vietos laimėtojais tapo 2 komandos: Paulius Vitkūnas (VšĮ Alantos technologijų ir verslo mokykla) ir Artūras Lukošius (Klaipėdos turizmo mokykla) bei Sandra Kavaliauskaitė (Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras) ir Virginija Taluntytė (Švenčionių profesinio rengimo centras),

III-ios vietos laimėtojais taip pat tapo 2 komandos: Ernesta Urbonaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras) ir Justinas Šimanskas (Alytaus profesinio rengimo centras) bei Kornelijus Ričkus (Tauragės profesinio rengimo centras) ir Ineta Eidukonytė (Varėnos technologijų ir verslo mokykla).

Sveikiname Paulių užėmusį II-ą vietą ir laimėjusį sidabro medalį.

 

 


Category: Konkursai , Maitinimas ir klientų aptarnavimas