2016 m. gruodžio 5-9 d. – Europos profesinių gebėjimų savaitė. Tai Europos Komisijos iniciatyva, kuria siekiama, kad profesinis rengimas ir mokymas, padedantis įgyti kokybiškų įgūdžių ir susirasti darbą, būtų patrauklesnis, tuo tikslu organizuojant įvairius renginius vietos, regioniniu ir nacionaliniu lygmeniu visoje Europoje. Mūsų mokykloje 2016 m. gruodžio 7 d.  vyko seminaras “Išmintingas pasirinkimas – įsidarbinimo galimybė”. Seminarą vedė Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto Technologijų katedros vedėja Gražina Stasiulionienė. Dalyvavo Alantos gimnazijos gimnazistai ir mūsų mokyklos virėjo bei padavėjo ir barmeno specialybės mokiniai. Dalyviai degustavo pieno produktus, susipažino su jų sudėtimi, nustatinėjo produktų juslines savybes. Vertino produktų skonį, kvapą, konsistenciją.

Mūsų mokyklos virėjo specialybės  mokiniai vaišino desertais: panakota ir kanelėmis. Padavėjo ir barmeno spec. mokiniai gamino, vaišino kava ir arbata.

Dalyviai supažindinti su galimybėmis studijuoti Utenos kolegijoje. Įgijus profesinę kvalifikaciją lengviau studijuoti atitinkamas studijų programas.

“PROFESINIS RENGIMAS IR MOKYMAS YRA IŠMINTINGAS PASIRINKIMAS, JIS TEIKIA DŽIAUGSMĄ IR DIDINA KOMPETENCIJĄ ŠVIETIMO SRITYJE, PADEDA SURASTI AUKŠTOS KOKYBĖS DARBO VIETAS IR DIDINA ĮSIDARBINIMO GALIMYBES”.


Category: Paskaitos, seminarai , Sveikata