2016 m. gruodžio 8 d. Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje vyko respublikinis būsimų žemės ūkio specialistų profesinio meistriškumo konkursas „Ruošk ratus žiemą…“. Konkurse dalyvavo 12 mokinių iš 6 profesinio mokymo įstaigų: Anykščių technologijos mokyklos, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos, Panevėžio profesinio rengimo centro, Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyrius ir VšĮ Alantos technologijų ir verslo mokyklos. Kiekvienos mokyklos po 2 mokinius.

Mūsų mokyklą atstovavo Žemės ūkio gamybos ir verslo darbuotojo I kurso mokinys Saulius Deikus ir Automobilių remontininko III kurso mokinys Mantas Umbrasas. Mokinius konkursui ruošė vyr. profesijos mokytoja Dalia Grabauskienė, vyr. profesijos mokytojas Bronius Skebas, vyr. profesijos mokytojas Vytautas Limba ir traktorininkas – instruktorius Vygantas Stukas.

Mokiniai dirbo po vieną. Mokinius komisijos nariai atrinko burtų keliu.

Mokiniai sprendė testą ir atlikinėjo braižybos, detalių atpažinimo, suvirinimo, techninių matavimų šviesų reguliavimo ir figūrinio važiavimo su traktoriais ir agregatais praktines užduotis.

I-os ir II-os vietos laimėtojais tapo Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriaus mokiniai.

III-os vietos laimėtoju tapo Panevėžio profesinio rengimo centro mokinys.

IV-ios vietos laimėtoju  tapo VšĮ Alantos technologijų ir verslo mokyklos mokinys Mantas Umbrasas.

Taip pat buvo apdovanojami mokiniai kurie geriausiai pasirodė atskiroje praktinės užduoties atlikime. VšĮ Alantos technologijų ir verslo mokyklos mokinys Saulius Deikus buvo apdovanotas geriausiai atlikęs figūrinio važiavimo su traktoriais ir agregatais rungtį.


Category: Konkursai , Tavo karjera