2017 m. kovo 15 d. mūsų mokyklos mokiniai vykdė mokyklos profesijų pristatymą Molėtų r. Alantos gimnazijoje “Aktyvi pertrauka su Alantos TVM”. Gimnazistai galėjo  degustuoti padavėjų ir barmenų paruoštų kokteilių,  virėjų pagamintų desertų. Vyko mini šaškių turnyras. Automobilių mechanikai pristatė mokinių mokomosios bendrovės “Klevo lapas” veiklą. Kvietė pasinaudoti teikiamomis paslaugomis. Gimnazistai turėjo progą dalyvauti viktorinoje “Atspėk – kas tai” ir laimėti įvairius prizus.

Jau laikas galvoti apie teisingą profesijos pasirinkimą! Su bundančiu pavasariu startavo mūsų mokyklos mokinių komandos išvykos į regiono mokyklas.

Mokyklą reprezentavo mokinių ir mokytojų  komanda: Greta Tolušytė, Vygintas Žukauskas, Stasys Gelažanskas, Saulius Chatkevičius, Fortūnata Fedosovaitė, mokytojos Gintarė Jakimonytė, Vaida Saugūnienė.


Category: Kelionės, išvykos , Renginiai , Svarbūs , Tavo karjera