2017 m. gruodžio 1 d. Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla organizavo renginį “Profesijų diena”. Mūsų mokyklos metodininkė Arūnė Vitonytė kartu su vyr. profesijos mokytojomis Dalia Grabauskiene, Gedvile Vinslauskaite ir mokiniais pristatė profesijas 5 klasės mokiniams. Į mūsų mokyklą buvo atvykę šios pagrindinės mokyklos 10 klasės mokiniai. Vieni mokiniai dalyvavo praktiniuose maisto gaminimo užsiėmimuose su profesijos mokytoja metodininke Dalia Žygeliene. Vyr. profesijos mokytoja Jolita Michnevičienė su padavėjo ir barmeno spec. mokine Emilija Burokaite demonstravo  kaip serviruoti stalą, gamino kokteilius, kavą. Kita mokinių grupė lankėsi sektoriniame žemės ūkio praktinio mokymo centre. Praktinio mokymo vadovas Stasys Skebas supažindino su centro laboratorijomis. Mokiniai lankėsi kalvystės pamokoje, automobilių diagnostikos, žemės ūkio technikos laboratorijose, vairavo traktorius. Apie technikos remontą, priežiūrą jiems pasakojo mūsų mokyklos profesijos mokytojai Bronius Skebas ir Stasys Stukas.

Džiaugiamės, kad Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla organizuoja tokius renginius, kurie mokiniams suteikia galimybę susipažinti su profesijomis.


Category: Paskaitos, seminarai , Renginiai , Tavo karjera