Sveikiname Nacionalinio Mokinių virėjų profesinio meistriškumo konkurso nugalėtojus

Vasario 5-7 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko XIII tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2015“. Parodos metu vyko nacionalinis Mokinių virėjų ir padavėjų profesinio meistriškumo konkursas, kuriame dalyvavo 36 mokiniai iš 15 profesinio mokymo įstaigų. Mūsų mokyklą atstovavo Virėjo specialybės II kurso mokiniai Gedartas Andziulis, Ovidijus Viničenko bei Gediminas Gelažanskas.

Virėjų komanda gamino du patiekalus – keptą vištienos filė su rozmarinais, morkų kremu, karštomis salierų, morkų, grybų salotomis. Taip pat panakotą su karamelizuotais obuoliais, juoda duona ir žiedadulkėmis. Virėjus vertino Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacijos nariai, žinomi specialistai ir virtuvių „šefai“. Padavėjas serviravo teminį Šv. Valentino dienos stalą, lankstė servetėles, pateikė komisijai virėjų pagamintus patiekalus.

Mokinius konkursui ruošė profesijos mokytojos metodininkės Dalia Žygelienė ir Gintarė Jakimonytė.

Virėjų konkurso I vietos laimėtojais tapo VšĮ Alantos TVM komanda. Sveikiname šauniai pasirodžiusius virėjus Gedartą Andziulį ir Ovidijų Viničenko.

Už nuoširdžią pagalbą ruošiantis konkursui, idėjas, praktinius patarimus konkurso nugalėtojai dėkoja restorano „1 dublis“ virtuvės šefui Deivydui Praspaliauskui.


Category: Konkursai , Parodos