Balandžio 25 d. mūsų mokyklos komanda, svečiavosi Molėtų progimnazijoje, kurioje vedė „InterAktyvias“ pamokas su Alantos TVM.  Mūsų mokiniai: Sonata Zabarauskaitė, Eglė Nemeš ir Vygintas Žukauskas, taip pat mokytoja metodininkė Vaida Saugūnienė ir profesijos mokytoja metodininkė Gintarė Jakimonytė, pristatė mūsų mokyklą, jos veiklas, supažindino su įvairiomis profesijomis bei vaišino virėjo spec. mokinių pagamintais desertais.

Progimnazijos mokinimas itin aktualu žinoti, kad nuo ateinančių mokslo metų pagrindinį išsilavinimą (9 – 10 klasės) jie gali įgyti ir mūsų mokykloje. Per dvejus mokslo metus, mokiniai įgys pagrindinį išsilavinimą ir galės išbandyti, susipažinti su įvairiomis profesijomis. Taip pat turės galimybę pasirinkti ir mokytis dominančios specialybės modulį (technologijos). Jei mokinys, įgijęs pagrindinį išsilavinimą tęs mokymąsi mūsų mokykloje, jam bus įskaitytas išklausytas modulis.

 


Category: Kelionės, išvykos , Kita , Renginiai , Tavo karjera