„InterAktyvi“ pamoka su Alantos TVM Molėtų progimnazijoje

Gegužės 2 d. mūsų mokyklos komanda dar kartą svečiavosi Molėtų progimnazijoje, kurioje vedė dvi  „InterAktyvias“ pamokas su Alantos TVM.  Mūsų mokiniai: Sonata Zabarauskaitė ir Vygintas Žukauskas su mokytoja metodininke Vaida Saugūniene  pristatė mūsų mokyklą, jos veiklas, supažindino su įvairiomis profesijomis bei vaišino virėjo spec. mokinių pagamintais desertais.

Progimnazijos mokinimas itin aktualu žinoti, kad nuo ateinančių mokslo metų pagrindinį išsilavinimą (9 – 10 klasės) jie gali įgyti ir mūsų mokykloje. Per dvejus mokslo metus, mokiniai įgis pagrindinį išsilavinimą ir galės išbandyti, susipažinti su įvairiomis profesijomis. Taip pat turės galimybę pasirinkti ir mokytis dominančios specialybės modulį (technologijos). Jei mokinys, įgijęs pagrindinį išsilavinimą tęs mokymąsi mūsų mokykloje, jam bus įskaitytas išklausytas modulis.


Category: Tavo karjera


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/alantost/domains/alantostvm.lt/public_html/atvm/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399