Aleksandro Stulginskio universitete kovo 26-28 dienomis vyko dvidešimtoji Tarptautinė žemės ūkio paroda “Ką pasėsi….2015“ http://www.kapasesi.info/, kurią su didžiausiu noru apžiūrėto mūsų mokyklos mokiniai ir Utenos kolegijos studentai.

„Ką pasėsi…2015“ dalyvavo 311 firmų ir organizacijų, apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų, amatininkų. Atvyko svečiai iš užsienio – Lenkijos, Vokietijos, Latvijos, Didžiosios Britanijos…
Gausiausia parodoje buvo žemės ūkio technikos ekspozicija. Žemės ūkio technikos ekspozicija kartu su praėjimais užėmė 31 800 m2 plotą.

Gausios ir įvairiapusės naujausias technologijas, fermų įrangą ir produktus gyvulininkystei demonstruojančios ekspozicijos. Vis daugiau firmų pristato naujoves vandentvarkos ir šilumos ūkio įrangos srityse, didėja trąšų ir augalų apsaugos priemonių pasiūla.

111 firmų, teikiančių įvairias paslaugas, pristatančių naujausias technologijas ir produktus žemės ūkiui įsikūrė parodos paviljonuose. Norinčių turėti ekspozicijas po stogu buvo gerokai daugiau nei telpa stacionariame 2 400 m2 paviljone. Buvo pastatytas laikinas 1 500 m2 dydžio paviljonas. Paroda labai įvairiapusė ir įdomi.
Profesijos mokytoja M.Skebienė


Category: Parodos , Žemės ūkis