Aukštaitijos profesinio rengimo centro mokytojai 2021 – 2022 m. m.

Eil. nr.Pavardė, VardasDėstomi dalykaiKabinetasPareigos
1Augulienė VilmaRašto darbo metodika215Profesijos mokytoja
2Bimbirienė Jolanta Apdailininko mokymo programos moduliai;
Dažytojo mokymo programos moduliai.
301Profesijos mokytoja metodininkė
3Čerkauskaitė ZitaMuzika308Vyresnioji mokytoja
4Dragūnienė Ramunė Apskaitininko mokymo programos moduliai;
Padavėjo ir barmeno mokymo programos moduliai;
Padavėjo mokymo programos moduliai.
303Profesijos mokytoja metodininkė;
Apdailininko I k. (AP1+AP1T) grupės vadovė;
Apskaitininko I k. (A1T) grupės vadovė.
5Gecevičienė RamunėDailė301Vyresnioji mokytoja
6Gelažanskienė Laimutė Rusų kalba208Vyresnioji mokytoja
7Grabauskienė Dalia Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.
302Vyresnioji mokytoja;
Technikos priežiūros verslo darbuotojo II k. (TP2 – 12 kl.) grupės vadovė;
Siuvimo būrelio vadovė.
8Guzovijus ArūnasApdailininko mokymo programos moduliai;
Dažytojo mokymo programos moduliai.
114Vyresnysis profesijos mokytojas
9Ivanauskaitė IngridaAnglų kalba313Mokytoja metodininkė
10Ivanauskienė Dalia Apskaitininko mokymo programos moduliai;
Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Virėjo mokymo programos moduliai;
Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Ekonomika ir verslumas.
305Profesijos mokytoja metodininkė;
Socialinio darbuotojo padėjėjo I k. (SD1+SD1T) grupės vadovė.
11Jakimonytė Gintarė Padavėjo ir barmeno modulinės programos moduliai;
Padavėjo mokymo programos moduliai.
103Profesijos mokytoja metodininkė;
Padavėjo ir barmeno I k ir Padavėjo I k (P1+P1T) grupės vadovė.
12Jankauskienė MargaritaSocialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai.206Profesijos mokytoja
13Jasilionytė Ingrida Lietuvių kalba ir literatūra;
Lietuvių kalbos moduliai.
311Mokytoja metodininkė
14Kovalenko ViktorTechnikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.108, SPMC*Profesijos mokytojas
15Kulakauskienė StasėChemija313Vyresnioji mokytoja
16Lasienė Liongina Darbuotojų sauga ir sveikata104, 115Vyresnioji profesijos mokytoja
17Lasienė RenataSaugus elgesys ekstremaliose situacijose;
Žmogaus sauga.
104, 209Profesijos mokytoja;
I ir II gimnazijos klasių (9-10 kl.) grupės vadovė.
18Limba Vytautas Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.
108, 110Vyresnysis profesijos mokytojas
19Maleckas DaliusInformacinės technologijos316Mokytojas
20Michnevičienė Jolita Padavėjo ir barmeno modulinės programos moduliai;
Padavėjo mokymo programos moduliai;
Virėjo mokymo programos moduliai.
207, 102Vyresnioji profesijos mokytoja;
Padavėjo ir barmeno I k ir Technikos priežiūros verslo darbuotojo I k (PB1+TP1 – 11 kl.) grupių vadovė.
21Pacevičienė Laimutė Anglų kalba310Mokytoja metodininkė
22Purlytė JustinaSocialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai.309Profesijos mokytoja;
Socialinio darbuotojo padėjėjo II k. tęstinės (SD2T) grupės vadovė;
Apdailininko II k. (AP2T) grupės vadovė.
23Rudėnas RimasŽemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Virėjo mokymo programos moduliai.
202, 210Vyresnysis profesijos mokytojas
24Rudėnienė Dalia Istorija;
Pilietiškumo pagrindai.
202Mokytoja metodininkė
25Sirutienė AldonaGeografija;
Virėjo mokymo programos moduliai.
313Vyresnioji mokytoja
26Skebienė MildutėŽemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.
106Vyresnioji profesijos mokytoja;
Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo II k. (ŽD2+ŽD2T) grupės vadovė
27Skladaitytė Lina Fizinis ugdymas;
Sąmoningo fizinio aktyvumo reguliavimas.
Sporto salėMokytoja metodininkė;
Virėjo III k. ir Technikos priežiūros verslo darbuotojo III k. (V3+TP3) grupės vadovė,
Sporto būrelių vadovė.
28Slapšinskienė ReginaMatematika204Vyresnioji mokytoja
29Šeikienė VidaDekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.
107, 01Vyresnioji profesijos mokytoja;
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo II k. (DŽ2+DŽ2T) grupės vadovė.
30Šimėnas Viktoras Apdailininko mokymo programos moduliai;
Dažytojo mokymo programos moduliai.
SPMC*Vyresnysis profesijos mokytojas
31Šimėnienė RamunėŽemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.
109Vyresnioji profesijos mokytoja;
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo I k. (DŽ1+DŽ1T) grupės vadovė.
32Umbrasienė DaivaEtika308Vyresnioji mokytoja
33Vildienė AudrutėAtsinaujinantys energijos šaltiniai119, 306Vyresnioji profesijos mokytoja
34Vinslauskaitė GedvilėŽemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.210Vyresnioji profesijos mokytoja;
Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo I k. (ŽD1+ŽD1T) grupės vadovė
35Vitonytė ArūnėBiologija307, 214Mokytoja metodininkė
36Zenevičienė AldonaFizika306Mokytoja metodininkė
37Žygelienė Dalia Virėjo mokymo programos moduliai.100, 105Profesijos mokytoja metodininkė;
Virėjo I k. (V1+V1T) grupės vadovė
* SPMC - Sektorinis praktinio mokymo centras (dirbtuvės)

Aukštaitijos profesinio rengimo centro Anykščių filialo mokytojai 2021 – 2022 m. m.

Eil. nr.Pavardė, VardasDėstomi dalykaiKabinetasPareigos
1Černiauskienė Dijana Dorinis ugdymas(etika); Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos modulis;Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai; Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo mokymo programos modulis303Vyresnioji mokytoja ;
Socialinio darbuotojo padėjėjo I k. (F-SD21+F-SDT21) grupės vadovė, II k.(F-SD20+F-SDT20) grupės vadovė; Technikos priežiūros verslo darbuotojo III k. (F-3T19 ) grupės vadovė;Virėjo III k.(F-3V19) grupės vadovė; Siuvėjo I k. (F-ST20 ) grupės vadovė
2Eimontienė AgnėSocialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai303Profesijos mokytoja
3Jovaišienė NeldaMotorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo mokymo programos moduliai; Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos modulis208Profesijos mokytoja; Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo I k. (F-M20+F-MT20) grupės vadovė; Virėjo II k.(F-V20+F-VT20) grupės vadovė
4Jurelienė RasaBiologija307Mokytoja metodininkė
5Lasienė Liongina Darbuotojų sauga ir sveikata303Vyresnioji profesijos mokytoja
6Lasienė RenataSaugus elgesys ekstremaliose situacijose208Profesijos mokytoja
7Luščiauskienė VidaSocialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai306Profesijos mokytoja
8Maleckas DaliusKompiuterių tinklų derintojo mokymo programos moduliai302Profesijos mokytojas
9Maslinskienė RomualdaLietuvių kalba ir literatūra;
Lietuvių kalbos moduliai
403Vyresnioji mokytoja; Kultūrinės ir pažintinės veiklos būrelio vadovė
10Marcinkevičiūtė DaivaVirėjo mokymo programos moduliaiValgyklaProfesijos mokytoja
11Matelis VirginijusTechnikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai; Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo mokymo programos moduliai402Vyresnysis profesijos mokytojas
12Nikiforavičienė RimaVirėjo mokymo programos moduliaiValgyklaProfesijos mokytoja; Virėjo I k.(F-V21+F-VT21) grupės vadovė
13Pacevičienė Laimutė Anglų kalba306Mokytoja metodininkė
14Petrauskienė AušraVirėjo mokymo programos moduliai201Vyresnioji profesijos mokytoja ;
Virėjo I k. (F-3V21) grupės vadovė; Technikos priežiūros verslo darbuotojo I k.(F-3T21 ) grupės vadovė
15Pleškienė JolantaSocialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai306Profesijos mokytoja
16Povilavičius VytautasSuvirintojo mokymo moduliai; Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos modulis305, suvirinimo dirbtuvėsVyresnysis profesijos mokytojas ;
Suvirintojo I k. (F-SV21+F-SVT21) grupės vadovas
17Povilonienė AušraSiuvėjo programos moduliai405Profesijos mokytoja; Būrelio ,,Siūnu sau" vadovė
18Ramoška ArtūrasApsaugos vadovo mokymo programos moduliai401Profesijos mokytojas ;
Apsaugos vadovo I k. (F-AV21+F-AVT21) grupės vadovas; Šaudybos būrelio vadovas
19Rudėnienė Dalia Istorija 403Mokytoja metodininkė
20Skairys VirginijusTechnikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai; Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo mokymo programos moduliai404Vyresnysis profesijos mokytojas
21Skladaitytė Lina Fizinis ugdymas;
Sąmoningo fizinio aktyvumo reguliavimas
Sporto salėMokytoja metodininkė
22Slapšinskienė Regina Matematika; Kompiuterių tinklų derintojo mokymo programos moduliai; Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos modulis;Virėjo mokymo programos moduliai

307Vyresnioji mokytoja ;
Kompiuterių tinklų derintojo I k. (F-K21+F-KT21) grupės vadovė; Technikos priežiūros verslo darbuotojo II k. (F-3T20 ) grupės vadovė;Virėjo II k.(F-3V20) grupės vadovė
23Snukiškis MantasTechnikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai; Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo mokymo programos moduliaiDirbtuvėsProfesijos mokytojas
24Taleišienė EglėFizikaIndiv. konsultacijosVyresnioji mokytoja