Aukštaitijos profesinio rengimo centro mokytojai 2022 – 2023 m. m.

DSC_1150

Eil. nr.Pavardė, VardasDėstomi dalykaiKabinetasPareigos
1Bimbirienė Jolanta Apdailininko mokymo programos moduliai;
Dažytojo mokymo programos moduliai.
301Profesijos mokytoja metodininkė
Apdailininko I k. (AP1, APT-22) grupių vadovė
2Čerkauskaitė ZitaMuzika308Vyresnioji mokytoja
3Dragūnienė Ramunė Apskaitininko mokymo programos moduliai;
Padavėjo ir barmeno mokymo programos moduliai;
Padavėjo mokymo programos moduliai.
303Profesijos mokytoja metodininkė;
Apdailininko II k. (AP2+APT-21) grupių vadovė;
4Gecevičienė RamunėDailė301Vyresnioji mokytoja
5Gelažanskienė Laimutė Rusų kalba208Vyresnioji mokytoja
6Grabauskienė Dalia Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.
302Vyresnioji mokytoja;
Technikos priežiūros verslo darbuotojo III k. (TP3) grupės vadovė;
7Guzovijus ArūnasApdailininko mokymo programos moduliai;
Dažytojo mokymo programos moduliai.
114Vyresnysis profesijos mokytojas
8Ivanauskaitė IngridaAnglų kalba313Mokytoja metodininkė
9Ivanauskienė Dalia Apskaitininko mokymo programos moduliai;
Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Virėjo mokymo programos moduliai;
Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Ekonomika ir verslumas.
305Profesijos mokytoja metodininkė;
Apskaitininko I k. (A1+AT-22) grupės vadovė.
10Jakimonytė Gintarė Padavėjo ir barmeno modulinės programos moduliai;
Padavėjo mokymo programos moduliai.
103Profesijos mokytoja metodininkė;
Padavėjo ir barmeno I k (PB1+PBT-22) grupės vadovė.
11Jankauskienė MargaritaSocialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai.215Profesijos mokytoja
12Kazlienė NijolėSocialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai.206Sveikatos priežiūros specialistė
13Kovalenko ViktorTechnikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.110, 108, SPMC*Profesijos mokytojas
Transporto priemonių remontininko (TPR1+ TPRT-22) grupės vadovas.
14Kulakauskienė StasėChemija313Vyresnioji mokytoja
15Lapėnas LaimutisApdailininko mokymo programos moduliai.208 A.Neatestuotas mokytojas
16Lasienė Liongina Darbuotojų sauga ir sveikata104, 115Vyresnioji profesijos mokytoja
17Lasienė RenataSaugus elgesys ekstremaliose situacijose;
Žmogaus sauga.
104, 209Profesijos mokytoja;
I ir II gimnazijos klasių (9-10 kl.) grupės vadovė.
18Limba Vytautas Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.
108, 110Vyresnysis profesijos mokytojas
19Maleckas DaliusInformacinės technologijos316Mokytojas
20Michnevičienė Jolita Padavėjo ir barmeno modulinės programos moduliai;
Padavėjo mokymo programos moduliai;
Virėjo mokymo programos moduliai.
207, 102Vyresnioji profesijos mokytoja;
Padavėjo ir barmeno I k ir Technikos priežiūros verslo darbuotojo I k (PB1+TP1 – 11 kl.) grupių vadovė.
21Pacevičienė Laimutė Anglų kalba310Mokytoja metodininkė
22Petrauskienė JūratėGeografija313Vyresnioji mokytoja
23Poškuvienė RasaLietuvių kalba ir literatūra;
Lietuvių kalbos moduliai;
Kalbos kultūra.
311Vyresnioji mokytoja
24Purlytė JustinaSocialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai.309Profesijos mokytoja;
Socialinio darbuotojo padėjėjo II k. tęstinės (SD2T) grupės vadovė;
Apdailininko II k. (AP2T) grupės vadovė.
25Rudėnas RimasŽemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Virėjo mokymo programos moduliai.
202, 210Vyresnysis profesijos mokytojas
26Rudėnienė Dalia Istorija;
Pilietiškumo pagrindai.
202Mokytoja metodininkė
27Skebienė MildutėŽemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.
106Vyresnioji profesijos mokytoja;
Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo II k. (ŽD2+ŽD2T) grupės vadovė
28Skladaitytė Lina Fizinis ugdymas;
Sąmoningo fizinio aktyvumo reguliavimas.
Sporto salėMokytoja metodininkė;
Virėjo III k. ir Technikos priežiūros verslo darbuotojo III k. (V3+TP3) grupės vadovė,
Sporto būrelių vadovė.
29Slapšinskienė ReginaMatematika204Vyresnioji mokytoja
30Šeikienė VidaDekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.
107, 01Vyresnioji profesijos mokytoja;
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo II k. (DŽ2+DŽ2T) grupės vadovė.
31Šimėnas Viktoras Apdailininko mokymo programos moduliai;
Dažytojo mokymo programos moduliai.
SPMC*Vyresnysis profesijos mokytojas
32Šimėnienė RamunėŽemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai;
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.
109Vyresnioji profesijos mokytoja;
Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo I k. (DŽ1+DŽ1T) grupės vadovė.
33Umbrasienė DaivaEtika308Vyresnioji mokytoja
34Vildienė AudrutėAtsinaujinantys energijos šaltiniai119, 306Vyresnioji profesijos mokytoja
35Vinslauskaitė GedvilėŽemės ūkio gamybos verslo darbuotojo mokymo programos moduliai.210Vyresnioji profesijos mokytoja;
Žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo I k. (ŽD1+ŽD1T) grupės vadovė
36Vitonytė ArūnėBiologija307, 214Mokytoja metodininkė
37Zenevičienė AldonaFizika306Mokytoja metodininkė
38Žygelienė Dalia Virėjo mokymo programos moduliai.100, 105Profesijos mokytoja metodininkė;
Virėjo I k. (V1+V1T) grupės vadovė
* SPMC - Sektorinis praktinio mokymo centras (dirbtuvės)

Aukštaitijos profesinio rengimo centro Anykščių filialo mokytojai 2022 – 2023 m. m.

DSCF1112

Eil. nr.Pavardė, VardasDėstomi dalykaiKabinetasPareigos
1Černiauskienė Dijana Dorinis ugdymas(etika); Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos modulis;Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai; Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo mokymo programos modulis303Vyresnioji mokytoja ;
Socialinio darbuotojo padėjėjo I k. (F-SD21+F-SDT21) grupės vadovė, II k.(F-SD20+F-SDT20) grupės vadovė; Technikos priežiūros verslo darbuotojo III k. (F-3T19 ) grupės vadovė;Virėjo III k.(F-3V19) grupės vadovė; Siuvėjo I k. (F-ST20 ) grupės vadovė
2Eimontienė AgnėSocialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai303Profesijos mokytoja
3Jovaišienė NeldaMotorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo mokymo programos moduliai; Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos modulis208Profesijos mokytoja; Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo I k. (F-M20+F-MT20) grupės vadovė; Virėjo II k.(F-V20+F-VT20) grupės vadovė
4Jurelienė RasaBiologija307Mokytoja metodininkė
5Lasienė Liongina Darbuotojų sauga ir sveikata303Vyresnioji profesijos mokytoja
6Lasienė RenataSaugus elgesys ekstremaliose situacijose208Profesijos mokytoja
7Luščiauskienė VidaSocialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai306Profesijos mokytoja
8Maleckas DaliusKompiuterių tinklų derintojo mokymo programos moduliai302Profesijos mokytojas
9Maslinskienė RomualdaLietuvių kalba ir literatūra;
Lietuvių kalbos moduliai
403Vyresnioji mokytoja; Kultūrinės ir pažintinės veiklos būrelio vadovė
10Marcinkevičiūtė DaivaVirėjo mokymo programos moduliaiValgyklaProfesijos mokytoja
11Matelis VirginijusTechnikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai; Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo mokymo programos moduliai402Vyresnysis profesijos mokytojas
12Nikiforavičienė RimaVirėjo mokymo programos moduliaiValgyklaProfesijos mokytoja; Virėjo I k.(F-V21+F-VT21) grupės vadovė
13Pacevičienė Laimutė Anglų kalba306Mokytoja metodininkė
14Petrauskienė AušraVirėjo mokymo programos moduliai201Vyresnioji profesijos mokytoja ;
Virėjo I k. (F-3V21) grupės vadovė; Technikos priežiūros verslo darbuotojo I k.(F-3T21 ) grupės vadovė
15Pleškienė JolantaSocialinio darbuotojo padėjėjo mokymo programos moduliai306Profesijos mokytoja
16Povilavičius VytautasSuvirintojo mokymo moduliai; Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos modulis305, suvirinimo dirbtuvėsVyresnysis profesijos mokytojas ;
Suvirintojo I k. (F-SV21+F-SVT21) grupės vadovas
17Povilonienė AušraSiuvėjo programos moduliai405Profesijos mokytoja; Būrelio ,,Siūnu sau" vadovė
18Ramoška ArtūrasApsaugos vadovo mokymo programos moduliai401Profesijos mokytojas ;
Apsaugos vadovo I k. (F-AV21+F-AVT21) grupės vadovas; Šaudybos būrelio vadovas
19Rudėnienė Dalia Istorija 403Mokytoja metodininkė
20Skairys VirginijusTechnikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai; Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo mokymo programos moduliai404Vyresnysis profesijos mokytojas
21Skladaitytė Lina Fizinis ugdymas;
Sąmoningo fizinio aktyvumo reguliavimas
Sporto salėMokytoja metodininkė
22Slapšinskienė Regina Matematika; Kompiuterių tinklų derintojo mokymo programos moduliai; Technikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos modulis;Virėjo mokymo programos moduliai

307Vyresnioji mokytoja ;
Kompiuterių tinklų derintojo I k. (F-K21+F-KT21) grupės vadovė; Technikos priežiūros verslo darbuotojo II k. (F-3T20 ) grupės vadovė;Virėjo II k.(F-3V20) grupės vadovė
23Snukiškis MantasTechnikos priežiūros verslo darbuotojo mokymo programos moduliai; Motorinių transporto priemonių kroviniams vežti vairuotojo mokymo programos moduliaiDirbtuvėsProfesijos mokytojas
24Taleišienė EglėFizikaIndiv. konsultacijosVyresnioji mokytoja