Draugiškos krepšinio varžybos

Gegužės 24 dieną mokyklos sporto salėje vyko draugiškos krepšinio varžybos tarp VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos ir Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos komandų.
Po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 94-78 nugalėjo svečiai.
Rezultatas po kėlinukų:

Kėlinys

ATVM

TTVM

1

18

23

2

22

25

3

22

13

4

16

33

Rezultatyviausi žaidėjai: TTVM komandoje 51 tašką pelnė D. Janavičius ir 25 taškus - U. Luneckas. VšĮ ATVM komandoje po 20 taškų pelnė E. Steiblys ir N. Vanagas.
Sveikiname varžybų nugalėtojus!

Nuotraukos >>>


„BENDRABUČIO STIPRUOLIS 2011

Balandžio 13 dieną mokyklos treniruoklių salėje vyko „ Bendrabučio stipruolis 2011m “ varžybos. Devyni vaikinai panoro išbandyti savo jėgas ir ištvermę įvairiose rungtyse. Rungtys buvo penkios. Varžybų pradžioje vaikinai traukė burtus ir tokiu būdu išsiaiškino dalyvių eiliškumą. Pirmoji rungtis buvo  „Štangos spaudimas gulom (50kg)“. Šioje rungtyje Tomas Petrėnas ir Tomas Markinas štangą išspaudė po 26 kartus. Antroji rungtis- „Sėstis ir gulti per 2 minutes“, pilvo preso raumenų ištvermingumu pasižymėjo Tomas Markinas, padaręs 104 atsilenkimus ir pagerino šios rungties pernykštį rezultatą. Trečioji daugiausia jėgų, ištvermės ir ryžto bei ilgiausiai užtrukusi rungtis buvo „Giros rovimas (16kg)“. Per 10 minučių Tomas Petrėnas  girą išrovė 274 kartus. Ketvirtoji rungtis buvo ne tik sunki, bet ir linksma „ Pritūpimai". Skamba paprastai, tačiau buvo nepaprastai linksma. Kad užduotis nepasirodytų per lengva, ant vaikinų pečių buvo pasodinta panelė. Šioje rungtyje nenorėdamas nuvilti savo gerbėjų  geriausiai pasirodė Tomas Markinas pritūpęs 120 kartų. Na ir penktoji rungtis- „Kybojimas sulenktomis rankomis“. Nors iš veidų matėsi jog jėgų vaikinai tikrai nebeturi, tačiau Saulius Petrėnas stengėsi iš paskutiniųjų ir šioje rungtyje pasirodė geriausiai, jis iškybojo 1 min 22 sekundes.

Bendrabučio stipruolio titulą išsikovojo Tomas Petrėnas (517 taškų), II vietą užėmė Tomas Markinas (487 taškai), III vieta atiteko Sauliui Petrėnui (472 taškai).

Sveikiname stipruolio varžybų nugalėtoją ir prizininkus!! 

Nuotraukos >>>

  
 

Lina Skladaitytė     


„Šeimų dvikova“ bendrabutyje

Kovo 29d. Bendrabutyje vyko renginys „ Šeimų dvikova“ . Dalyvavo 3 komandos, kurios turėjo atlikti įvairias užduotis. Pristatant komandą ir atliekant kitas užduotis, išradingumu pasižymėjo „Vyrai juodais drabužiais“ . Didžiausio žiūrovų ir komisijos dėmesio sulaukė užduotys, parodančios tikrą gyvenimą bendrabutyje ( apvilkti antklodę, lupti bulves – iš jų paruošti patiekalą ir įdomiai jį patiekti komisijai). Kai po du komandos narius ruošė maistą virtuvėje, kiti du – kūrė posmus. Kapitonų rungtį laimėjo „ Šefų“ vadas Audrius. Komandoms patiko „ Žaibo“ rungtis. Reikėjo per 30 sek. Atsakyti 10 klausymų iš mokyklos ir bendrabučio gyvenimo.

Dėkojame komisijos narėms – mokytojoms N. Šeikienei, D. Liškauskienei, L. Pacevičienei; vertinant komandas, dalyviams:

I vietos laimėtojams – Tadui, Sauliui, Tomui ir Audriui.

II vietos laimėtojams ( vienodą balų skaičių surinko dvi komandos) – Gintarei, Audriui, Valdemarui, Aurimui, Dovydui, Renatui, Pauliui ir Mantui ir renginio vedančiajai Violetai. Komandos džiaugėsi saldžiais ir buitiniais prizais. J

Nuotraukos >>>


PROFESINIŲ MOKYMO ĮSTAIGŲ MOKINIŲ MAŽOJO  FUTBOLO VARŽYBOS

       Kovo 29 dieną vyko Vilniaus regiono Aukštaitijos zonos Profesinių mokymo įstaigų mokinių (vaikinų) mažojo futbolo varžybos, kuriose tarpusavio jėgas išbandė  VšĮ Alantos TVM ir Visagino TVPMC komandos.
       Šį kartą stipresni buvo svečiai, kurie tapo varžybų nugalėtojais ir iškovojo teisę varžytis finalinėse varžybose. Mūsų vaikinų komanda iškovojo garbingą antrą vietą.

Sveikiname varžybų nugalėtojus ir prizininkus!!!

Lina Skladaitytė kūno kultūros vyr. mokytoja

Nuotraukos >>>DARBUOTOJŲ SPORTO ŽAIDYNĖS

Šių metų kovo 3 dieną Marijampolėje, Marijampolės kolegijos sporto bazėje vyko Lietuvos kaimo mokymo įstaigų darbuotojų sporto žaidynės, kuriose dalyvavo ir mūsų mokyklos atstovai. Komandos tarpusavyje varžėsi:  krepšinio 3x3, tinklinio, smiginio, stalo teniso, šaškių, šachmatų varžybose.

Mūsų mokyklos šachmatininkai iškovojo I vietą, stalo teniso komanda užėmė II vietą,  krepšinio 3x3 komandos vyrų amžiaus grupėje 25- 30 m. ir 30- 40 laimėjo II vietas,  krepšinio 3x3 moterų komanda iškovojo III vietą, smiginio rungtyje- I vieta.
Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos, taurėmis, diplomais ir medaliais.

Sveikiname!!!

 

Nuotraukos >>>


VILNIAUS REGIONO PMĮ MOKINIŲ VAIKINŲ KREPŠINIO FINALAI

Šių metų vasario 17- 18 dienomis vyko finalinės Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių vaikinų krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokykla, Vilniaus automechanikų mokykla, Vilniaus statybininkų rengimo centras ir Pasieniečių mokykla.
Mūsų mokyklos vaikinų komanda vadovaujama vyr. kūno kultūros mokytojos Linos Skladaitytės rezultatais:  86- 39 nugalėjo Vilniaus automechanikų mokyklą, 70- 59 laimėjo prieš Vilniaus statybininkų rengimo centrą ir iškovojo teisę varžytis dėl 1-2 vietos. Po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 77- 80 varžybas laimėjo Pasieniečių mokyklos komanda.

Mūsų mokyklos garbę gynė: Egidijus Steiblys, Karolis Jackevičius, Deividas Mozūra, Arvydas Balsevičius, Nerijus Vanagas, Donatas Steiblys, Augustinas Klimas, Marius Mačiulis, Gintaras Gervelis.

Sveikiname mūsų mokyklos komandą iškovojus garbingą II vietą !!!

Nuotraukos >>>


I VIETA VILNIAUS REGIONO AUKŠTAITIJOS ZONOS KREPŠINIO VARŽYBOSE


Šių metų vasario 9 dieną Utenos regioninio profesinio mokymo centre vyko Vilniaus regiono Aukštaitijos zonos PMĮ mokinių vaikinų krepšinio varžybos.
Kuriose dalyvavo komandos iš Utenos RPMC, VšĮ Alantos TVM ir Visagino TVPMC.
Mūsų mokyklos vaikinų krepšinio komanda vadovaujama vyr. kūno kultūros mokytojos Linos Skladaitytės iškovojo I vietą.
Rezultatu 90- 44 buvo nugalėta Utenos RPMC komanda, bei 82- 54 laimėta prieš Visagino TVMC komandą.
Mūsų mokyklos komandai atstovavo: Egidijus Steiblys, Karolis Jackevičius, Arvydas Balsevičius, Deividas Mozūra, Augustinas Klimas, Donatas Steiblys. Nerijus Vanagas, Marius Mačiulis.
 

Sveikiname su pergale!!!

 

Nuotraukos >>>


KREPŠINIO VARŽYBOS

Šių metų sausio 19 dieną  mūsų mokyklos sporto salėje vyko vaikinų krepšinio varžybos tarp VšĮ Alantos TVM ir Kupiškio TVM komandų .
Rezultatu 75- 58 varžybas laimėjo VšĮ Alantos TVM vaikinų komanda.
Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai: E. Steiblys ir  A. Balsevičius pelnė po 17 taškų, svečių komandoje L.Dranslika- 21 taškas.
Rungtynių rezultatas po atskirų varžybų kėlinukų:

Kėliniai

VšĮ Alantos TVM

Kupiškio TVM

1

29

14

2

12

9

3

22

12

4

12

23

Sveikiname su pergale !!!


„BENDRABUČIO STIPRUOLIS 2010“

Gruodžio 21 dieną mokyklos treniruoklių salėje vyko „Bendrabučio stipruolio“ varžybos. Aštuoni vaikinai panoro išbandyti savo jėgas ir ištvermę įvairiose rungtyse. Rungtys buvo penkios. Stipruolio rinkimai buvo pradedami „Štangos spaudimu gulom (50kg)“. Šioje rungtyje Alvydas Matulionis ir Stasys Stefanavičius štangą išspaudė po 30 kartų. Antroji rungtis- „Sėstis ir gulti per 2 minutes“, pilvo preso raumenų ištvermingumu pasižymėjo Stasys Stefanavičius, padaręs 92 atsilenkimus. Trečioji atkakliausia ir ilgiausiai užtrukusi rungtis buvo „Giros rovimas (16kg)“. Visus nustebino ir įspūdingą rezultatą parodė Alvydas Matulionis, girą išrovęs  net 346 kartus ir pagerino pernykštį rekordą, kurio autorius buvo Tomas Petrėnas (201 kartas), šį kartą Tomas pagerino asmeninį rezultatą ir girą išrovė 301 kartą. Didžiuojamės ir sveikiname abu varžybų dalyvius su tokiais įspūdingais rezultatais. Ketvirtoji rungtis buvo ne tik sunki, bet ir linksma. Pritūpimai. Skamba paprastai, tačiau buvo nepaprastai linksma. Kad užduotis nepasirodytų per lengva, ant vaikinų pečių buvo pasodinta panelė. Šioje rungtyje nenorėdamas nuvilti savo gerbėjų  geriausiai pasirodė Tomas Petrėnas, pritūpęs 120 kartų. Na ir penktoji rungtis- „Kybojimas sulenktomis rankomis“. Nors iš veidų matėsi jog jėgų vaikinai tikrai nebeturi, tačiau Saulius Petrėnas stengėsi iš paskutiniųjų ir šioje rungtyje pasirodė geriausiai, jis iškybojo 1 min 24 sekundės.

Bendrabučio stipruolio titulą išsikovojo Alvydas Matulionis. II vietą užėmė Tomas Petrėnas, III vieta atiteko Tomui Markinui.

Taip pat dėkojame kitiems dalyviams: Sauliui Petrėnui, Stasiui Stefanavičiui, Alvydui Čaikauskui, Rasiul Gulijev ir Pauliui Petruškevičiui.

Sveikiname stipruolio varžybų nugalėtojus ir prizininkus!!!                      

„Bendrabučio stipruolis“ bendri rungčių rezultatai:

I.       Alvydas Matulionis – 582 taškai

II.      Tomas Petrėnas   – 569 taškai

III.     Tomas Markinas – 469 taškai

IV.     Saulius Petrėnas – 454 taškai

V.      Paulius Petruškevičius – 395 taškai

VI.     Stasys Stefanavučius – 363 taškai

VII.    Alvydas Čaikauskas – 311 taškai

VIII.    Rasiul Gulijev – 244 taškai

Nuotraukos >>>

„BENDRABUČIO STIPRUOLIS 2010“

Gruodžio 21 dieną mokyklos treniruoklių salėje vyko „Bendrabučio stipruolio“ varžybos. Aštuoni vaikinai panoro išbandyti savo jėgas ir ištvermę įvairiose rungtyse. Rungtys buvo penkios. Stipruolio rinkimai buvo pradedami „Štangos spaudimu gulom (50kg)“. Šioje rungtyje Alvydas Matulionis ir Stasys Stefanavičius štangą išspaudė po 30 kartų. Antroji rungtis- „Sėstis ir gulti per 2 minutes“, pilvo preso raumenų ištvermingumu pasižymėjo Stasys Stefanavičius, padaręs 92 atsilenkimus. Trečioji atkakliausia ir ilgiausiai užtrukusi rungtis buvo „Giros rovimas (16kg)“. Visus nustebino ir įspūdingą rezultatą parodė Alvydas Matulionis, girą išrovęs  net 346 kartus ir pagerino pernykštį rekordą, kurio autorius buvo Tomas Petrėnas (201 kartas), šį kartą Tomas pagerino asmeninį rezultatą ir girą išrovė 301 kartą. Didžiuojamės ir sveikiname abu varžybų dalyvius su tokiais įspūdingais rezultatais. Ketvirtoji rungtis buvo ne tik sunki, bet ir linksma. Pritūpimai. Skamba paprastai, tačiau buvo nepaprastai linksma. Kad užduotis nepasirodytų per lengva, ant vaikinų pečių buvo pasodinta panelė. Šioje rungtyje nenorėdamas nuvilti savo gerbėjų  geriausiai pasirodė Tomas Petrėnas, pritūpęs 120 kartų. Na ir penktoji rungtis- „Kybojimas sulenktomis rankomis“. Nors iš veidų matėsi jog jėgų vaikinai tikrai nebeturi, tačiau Saulius Petrėnas stengėsi iš paskutiniųjų ir šioje rungtyje pasirodė geriausiai, jis iškybojo 1 min 24 sekundės.

Bendrabučio stipruolio titulą išsikovojo Alvydas Matulionis. II vietą užėmė Tomas Petrėnas, III vieta atiteko Tomui Markinui.

Taip pat dėkojame kitiems dalyviams: Sauliui Petrėnui, Stasiui Stefanavičiui, Alvydui Čaikauskui, Rasiul Gulijev ir Pauliui Petruškevičiui.

Sveikiname stipruolio varžybų nugalėtojus ir prizininkus!!!                      

„Bendrabučio stipruolis“ bendri rungčių rezultatai:

I.       Alvydas Matulionis – 582 taškai

II.      Tomas Petrėnas   – 569 taškai

III.     Tomas Markinas – 469 taškai

IV.     Saulius Petrėnas – 454 taškai

V.      Paulius Petruškevičius – 395 taškai

VI.     Stasys Stefanavučius – 363 taškai

VII.    Alvydas Čaikauskas – 311 taškai

VIII.    Rasiul Gulijev – 244 taškai

Nuotraukos >>>


KALĖDINIS KREPŠINIO TURNYRAS 3X3

Gruodžio 14 dieną mokykloje vyko ,,GATVĖS“ krepšinio turnyras. Jame dalyvavo septynios komandos. Iš jų buvo atrinktos keturios geriausios komandos: „ERSTEN“, „MAMAVOS“, „NEJUOKAS“, „LIBACE“, kurios tarpusavyje kovojo dėl prizinių vietų. I vietą iškovojo „MAMAIVOS“ komanda, kurioje žaidė Egidijus Steiblys, Arvydas Balsevičius ir Samanta Petriunaitė. II vietą užėmė „NEJUOKAS“, šioje komandoje žaidė Dovydas Zinkevičius, Karolis Jackevičius, Kristina Šimonytė. Ir III vietą atiteko komandai „ERSTEN“, joje žaidė Viktorija Bakanavičiūtė, Sandra Joteikaitė, Nerijus Vanagas ir Donatas Steiblys.
Gruodžio 15 dieną vyko ,,Snaiperio“ ir „Baudų mėtimo“ konkursai. Juose dalyvavo 14 vaikinų. Snaiperio konkurse buvo atrinkti aštuoni geriausiai pasirodę vaikinai, iš kurių i finalą pateko keturi. Finale : I vietą užėmė Egidijus Steiblys, II - Karolis Jackevičius, III - Marius Mačiulis.
Šiame konkurse dalyvavo ir merginos. I vietą užėmė Viktorija Bakanavičiūtė, o II vieta atiteko Sandrai Joteikaitei.
Baudų mėtimo konkurse vaikinų grupėje I vietą iškovojo Karolis Jackevičius, II vieta atiteko Tomui Petrėnui, III vietą užėmė Arūnas Rakštelis, IV vieta- Nerijus Vanagas. Merginų grupėje I vietą užėmė Viktorija Bakanavičiūtė, II vieta atiteko Sandrai Joteikaitei.

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS  IR PRIZININKUS!!!!


RANKINIS

Mokykloje vyko Naujametinis rankinio turnyras. Jame dalyvavo įvairių grupių mokiniai. Kiekvienas dalyvis išbandė save ir žaidėjo ir rankinio pozicijoje.
Nugalėtoju tapo AR1 grupės mokinys Karolis Jackevičius (47,5 taškų).
II vieta atiteko Ap2 grupės mokiniui Tomui Petrėnui (42 taškai).
III vietą užėmė Ap2 grupės mokinys Dainius Bikuntas (37 taškai).

Sveikiname prizininkus!

Rankinio būrelio vadovas A. Kazakauskas


II VIETA FINALINĖSE STALO TENISO VARŽYBOSE

Šių metų lapkričio 25 dieną Vilniaus komunalinių paslaugų mokykloje vyko finalinės Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų mokinių merginų komandinės ir asmeninės stalo teniso varžybos.
Varžybose dalyvavo komandos iš: VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokyklos ( komandos vadovė vyr. kūno kultūros mokytoja Lina Skladaitytė) , Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos, Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo mokyklos, Vilniaus sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pasieniečių mokyklos.

Mūsų mokyklos garbę gynė Indrė Knezytė, Raminta Prunskūnaitė ir Laura Lunytė.
Komandinėse varžybose rezultatais 3: 1 nugalėta Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų PRC, 3: 0-Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla, 3: 0-Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo mokykla, 3: 1-Pasieniečių mokykla, 1: 3 pralaimėta Vilniaus technologijų ir verslo PRC.
Susumavus  taškus mūsų merginų komanda iškovojo garbingą II vietą.
Asmeninėse varžybos Laura Lunytė užėmė 5 vietą.

Sveikiname varžybų prizininkes!!!

Nuotraukos >>>


VISUOTINĖ ŠVIETIMO SAVAITĖ 2010. KREPŠINIO VARŽYBOS

Šių metų lapkričio 17dieną mūsų mokyklos sporto salėje vyko krepšinio varžybos “Mes už taikos kultūrą!“ tarp VšĮ Alantos TVM ir Alantos vidurinės mokyklų komandų.  Rezultatu 76-69 laimėjo VšĮ Alantos TVM vaikinų komanda.

Nuotraukos >>>


STALO TENISO VARŽYBOS

Šių metų lapkričio 17 dieną Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre vyko Vilniaus regiono Aukštaitijos zonos PMĮ mokinių stalo teniso varžybos. Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos vaikinų ir merginų stalo teniso komandos. Mokyklos garbę gynė: Indrė Knezytė, Raminta Prunskūnaitė, Laura Lunytė, Gintas Čaikauskas, Karolis Jackevičius, Alvydas Čaikauskas ir Arūnas Rakštelis.

Merginų komanda iškovojo I vietą, vaikinai-III vietą.

Sveikiname varžybų nugalėtojas ir prizininkus !!!

Nuotraukos >>>

 


 VARŽYBOS „MOKYTOJAI- MOKINIAI“

Spalio 13 dieną mokytojų dienos proga vyko sportinės varžybos „Mokytojai- Mokiniai“ tarp mokinių ir mokytojų komandų. Šį kartą komandos žaidė netradicinį tinklinį. Po permainingos, atkaklios ir daug teigiamų emocijų sukėlusios kovos mokiniai „pamokė“ mokytojus.

      Sveikiname mokinių komandą su pergale!!!

              Nuotraukos >>>


  PAGALIAU PERGALĖ

Spalio 6 dieną vyko ketvirtosios krepšinio varžybos tarp „Senių“ ir „Fuksų“. Po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu  95- 90 rungtynes laimėjo „Fuksai“. Kad ir kaip apmaudu butų seniams šiemet stipresni buvo pirmakursiai, kurie serijoje iki trijų pergalių 3-1 palaužė senius.

Šių rungtynių rezultatyviausi žaidėjai: A.Klimas, D. Zinkevičius, K.Jackevičius ir D. Steiblys.

Kėlinukų rezultatai: 

kėliai

1

2

3

4

‚Seniai“

20

14

25

31

„Fuksai“

26

31

18

20

 

 

                   Nuotraukos >>>


                      Principinė dvikova

     Rugsėjo 28d. vyko trečiosios krepšinio varžybos „Seniai“- „Fuksai“.
     Rezultatu 102: 68 rungtynes laimėjo „Seniai“.
     Kėlinių rezultatai:

 

1 kėlinys

2 kėlinys

3 kėlinys

4 kėlinys

„Seniai“

23

18

27

33

„Fuksai“

13

22

15

18

     Rezultatyviausi žaidėjai: „ Seniai“ -D. Zinkevičius, T. Petrėnas, „Fuksai“- K. Jackevičius ir D. Steiblys“

     Sveikiname „Senius“ su pergale!!!
     Serijoje iki trijų pergalių 2-1 vis dar pirmauja „Fuksai“.

        Nuotraukos >>>


REVANŠAS


Rugsėjo 20d. vyko atsakomosios krepšinio varžybos „Seniai“- „Fuksai“.
Rezultatu 94: 78 rungtynes laimėjo „Fuksai“.
Kėlinių rezultatai:

 

1 kėlinys

2 kėlinys

3 kėlinys

4 kėlinys

„Seniai“

22

9

22

20

„Fuksai“

19

27

23

25

Serijoje iki trijų pergalių 2-0 pirmauja „Fuksai“.
Rezultatyviausi varžybų žaidėjai: T.Petrėnas, A. Matulionis, K. Jackevičius ir D. Steiblys.

 
Sveikiname su pergale
!         Nuotraukos  >>>      


 KREPŠINIO VARŽYBOS „SENIAI- FUKSAI“

   Rugsėjo 14d. vyko kasmetinės ir tradicinės krepšinio varžybos „Seniai- Fuksai“ tarp jungtinės II-III kursų mokinių komandos su „legionieriumi“ gimnazijos skyriaus vedėju ir I kurso mokinių komandos. Po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 84:86 varžybas laimėjo „Fuksai“. Serijoje iki trijų pergalių rezultatas 1-0 „Fuksų“ naudai. 

Sveikiname su pergale !!!

      Nuotraukos >>>


FUTBOLAS VALDO

  Gegužės  11 dieną vyko ketvirtasis „Vietinių- Bendrabučio“ komandų tarpusavio susitikimas.

Šį kartą stipresni buvo „Vietiniai“ rezultatu 4-3 nugalėję „Bendrabučio“ komandą. Iš keturių tarpusavio susitikimų tris pergales iškovojo „Vietiniai“ ir vienerios varžybos sužaistos lygiosiomis. Buvo žaidžiama iki trijų pergalių.

Po pirmo kėlinio rezultatas buvo 1-1, po antro- 4-3. Įvarčiai pelnyti 10’; 23’; 51’; 56’;  65‘; 86‘; 90‘ po 11m baudinio.

                                                                                                                                                     Nuotraukos  >>>


LYGIOSIOS

 Gegužės 4dieną vyko trečiosios futbolo varžybos tarp „Vietinių“ ir „Bendrabučio“ komandų.

Rezultatas 4:4

„Vietinių“  komandai įvarčius pelnė L. Misevičius ir D. Michnevičius.

„Bendrabučio“ komandai- T. Baranauskas, T. Petrėnas, D. Zinkevičius, A.Selim.

Žaidžiama iki 3 pergalių.

Kitas komandų tarpusavio susitikimas gegužės 11 dieną.                     Nuotraukos >>>


REVANŠAS

 Balandžio 28dieną vyko atsakomosios futbolo varžybos tarp „Vietinių“ ir „Bendrabučio“ komandų.

Rezultatu 7-2 rungtynes laimėjo „Vietiniai“. „Bendrabučio“ komandai įvarčius pelnė Tadas Baranauskas.

Sveikiname „Vietinius“ su pergale!!!

                                                                                           Noutraukos >>>


FUTBOLAS

 Balandžio 20d.  vyko futbolo varžybos „Vietiniai“- „Bendrabutis“, kuriose susitiko Naujasodžio „Vietinių“ komanda ir mūsų mokyklos bendrabutyje gyvenantys mokiniai.

Rezultatu 8-2 nugalėjo „Vietiniai“.

Sveikiname su pergale.

Nuotraukos >>>


STALO TENISO VARŽYBOS

          Šių metų lapkričio 12 dieną Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre vyko Vilniaus regiono Aukštaitijos zonos stalo teniso varžybos. Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos vaikinų ir merginų stalo teniso komandos.

   Merginų komanda užėmė II vietą, o vaikinų- III vietą.

   Sveikiname prizininkus!!!         Nuotraukos    >>>


SPORTINĖS VARŽYBOS „MOKYTOJAI- MOKINIAI“

      Lapkričio 8 dieną mokyklos sporto salėje vyko tradicinės sportinės varžybos „Mokytojai- Mokiniai“ tarp mokinių ir mokytojų komandų. Po permainingos ir atkaklios kovos mokiniai „pamokė“ mokytojus. Sveikiname mokinių komandą su pergale.
       Nuotraukos  >>>


KREPŠINIO VARŽYBOS „MOKYTOJAI-MOKINIAI“

Lapkričio 5 d į mokyklos sporto salę susirinko krepšinio mėgėjai išbandyti tarpusavio jėgas ir išsiaiškinti, kas stipresnis krepšinio varžybose. Šį kartą stipresnė buvo „MOKINIŲ“ komanda, kuri po atkaklios ir permainingos kovos nugalėjo „MOKYTOJŲ“ komandą.

Sveikiname nugalėtojus su pergale!!!              Varžybų nuotraukos >>>

KREPŠINIO VARŽYBOS „SENIAI- FUKSAI“

      Spalio 15d. vyko kasmetinės ir tradicinės krepšinio varžybos „Seniai- Fuksai“ tarp jungtinės II-III kursų mokinių komandos su „legionieriumi“ bendrojo ugdymo skyriaus vedėju ir I kurso mokinių komandos. Po atkaklios ir permainingos kovos varžybas laimėjo „Seniai“.

Sveikiname su pergale!!!

     Varžybų nuotraukos >>>


SPORTINĖS VARŽYBOS „MOKYTOJAI- MOKINIAI“

      Spalio 8 dieną mokyklos sporto salėje vyko tradicinės sportinės varžybos „Mokytojai- Mokiniai“ tarp mokinių ir mokytojų komandų. Po permainingos ir atkaklios kovos mokiniai „pamokė“ mokytojus. Sveikiname mokinių komandą su pergale.

          Varžybų nuotraukos  >>>

 

Naujienos | Naujienų archyvas | Kontaktai | Bendros žinios apie mokyklą | Deutsch | English | Russian | Mokymo proceso organizavimas | Informacija moksleiviams | Informacija moksleivių tėvams | Foto galerija | Video galerija | Nuorodos į kitas interneto svetaines

Atnaujinta 2011.07.11 Sukurta 2002 ©